Jak funkcję spełniają pudełka Printarbox, czyli kilka słów o naszych produktach.

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającej się branży sprzedaży e-commerce stworzyliśmy rozwiązanie pozwalające oszczędzić czas oraz zmniejszyć dodatkowe koszty pakowania produktów. Innowacyjna kolekcja pudełek Printarbox została wyposażona w pasek klejowy, który służy do szczelnego i bezpiecznego zamknięcia pudełka oraz nić zrywającą, dzięki której można otworzyć pudełko szybko i bez ryzyka uszkodzenia przesyłki.

Nasze pudełka dbają, by produkt dotarł do Klienta bezpiecznie, opakowany w piękne, ekologiczne pudełko. Jednocześnie optymalizacja kosztów pakowania pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy dla producenta, co było naszym głównym celem przy tworzeniu kolekcji pudełek Printarbox. Każdy producent znajdzie pudełka dopasowane do swoich potrzeb, pogrupowane w siedem kategorii, dla jeszcze lepszej identyfikacji. Mamy pudełka wysyłkowe, transportowe, tuby, pudełka na wina i wiele innych, co jest innowacją na rynku opakowań e-commerce. Producenci łatwo mogą dopasować pudełko do potrzeb danego produktu, łatwe pakowanie pozwoli zwiększyć sprzedaż i zapewni bezpieczny transport. Pudełka możemy znakować dowolnym logotypem lub napisem, robionym na indywidualne zamówienie.

W Printarbox mamy dział graficzny, który nieodpłatnie zrobi wizualizację i prześle pudełko do akceptacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktem telefonicznym lub mailowym, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zespół Printarbox